• Detail firmy

Radek Kopuletý

Základní popis

Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Prodej a montáže střešních oken, vložkování komínů. Realizace staveb na klíč.

Adresa

Lysovice 116
682 01 Lysovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49410091

Výrobky, činnosti

Nabídka klempířských a pokrývačských prací.

Prodej a montáže střešních oken, vložkování komínů. Realizace staveb na klíč.

Kontaktní osoba

Radek Kopuletý - Majitel

Mobil: +420 777 315 950
E-mail: ne.ko@centrum.cz
WWW: www.ne-ko.cz
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!