• Detail firmy

Radek Károly

Základní popis

Autopůjčovny autopůjčovna - automobily ŠKODA FABIA, OCTAVIA, SUPERB

Adresa

Jordana Jovkova 3261/21
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48543225

Výrobky, činnosti

Autopůjčovna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 729 112
E-mail: valant.speed@seznam.cz
WWW: www.autopujcovna-valant.cz

Kontaktní osoba

Radek Károly - Majitel

Mobil: +420 777 919 346

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.