• Detail firmy

Radek Jurečka

Základní popis

Auto-pneuservis a prodejna dílů vám nabízí poctivé, ochotné a férové jednání.

Adresa

Fryštátská 1491/63a
735 64 Prostřední suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87285819
DIČ:  CZ8301275191

Výrobky, činnosti

Autoservis

Provádíme opravy osobních i úžitkových vozidel. Mechanické, motorářské, karosářské, lakýrnické práce jsou prováděny zkušeným mechanikem. Příprava a vyřízení Stk + Me, diagnostika, výměna skel, polepy 3D folií, nástřik spodku a dutin.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@autodilyjr.cz
WWW: www.autodilyjr.cz

Kontaktní osoba

Radek Jurečka - Majitel

Mobil: +420 777 700 183
E-mail: obchod@autodilyjr.cz
Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.