• Detail firmy

Radek Ježek, DiS.

Základní popis

Provádí vyřízení stavebních povolení, dohledy nad prováděním staveb

Adresa

Nové domky 860
382 41 Kaplice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73477885

Výrobky, činnosti

Vyřízení stavebních povolení

Kontaktní údaje

E-mail: radek339@seznam.cz
WWW: www.projektyjezek.cz

Kontaktní osoba

Radek Ježek, DiS. - Majitel

Mobil: +420 607 550 277
Další firmy v oboru

Yachtboom s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hausbótů nebo-li obytných plavidel dle projektové dokumentace schválené Státní plavební správou Praha. Hlavními díly hausbótů je lodní těleso, které může být jednotrupé nebo vícetrupé a nástavba, jejíž opláštění je řešeno palubkami u klasických hausbótů či kompozity u hausbótů moderních. Nabízíme hausbóty tří řad: Traweller YB27, Traweller YB35, Traweller YB classic.

AGP - nova spol. s r.o.

Nabízíme kompletní zpracování všech fází předprojektové a projektové dokumentace. Zajišťujeme projektování občanských, zdravotnických, průmyslových, bytových, zemědělských staveb a objektů. Provádíme velkoformátový tisk a kopírování, skenování dokumentů a celkovou kompletaci projektové dokumentace.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.