• Detail firmy

Radek Hruška

Základní popis

Provozujeme grafické studio. Zajišťujeme tvorbu webových stránek i e-shopů, loga. Nabízíme letáky, vizitky. Zajišťujeme návrhy a tisk inzerátů, letáků

Adresa

Školní 432
679 32 Svitávka

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76622959
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 526 421
E-mail: alfadesign.cz@gmail.com
WWW: www.alfadesign.cz

Kontaktní osoba

Radek Hruška - Majitel

Mobil: +420 724 526 421
Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.