• Detail firmy

Radek Hřebíček

Základní popis

Stavba krbů, kachlových kamen, sporáků a teplovzdušných rozvodů. Prodej krbových kamen i krbových vložek.

Adresa

Slunná 251
790 01 Jeseník

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65122861
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kachlová kamna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 584 412 285
Mobil: +420 721 944 500
Mobil: +420 602 276 750
E-mail: krbykamnahrebicek@seznam.cz
WWW: www.krby-kamnahrebicek.cz

Kontaktní osoba

Radek Hřebíček - Majitel

Mobil: +420 721 944 500
E-mail: radek.hrebicek@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.