• Detail firmy

Radek Hňup

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti kamenictví, hroby, schody, parapety, obklady, pečící kameny, renovace teraca, krbové římsy, kuchyňské desky, dlažby.

Adresa

Šelmberská 2885
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67185525

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby v oblasti kamenictví, hroby,schody

Nabízíme služby v oblasti kamenictví, hroby, schody, parapety, obklady, pečící kameny, renovace teraca, krbové římsy, kuchyňské desky, dlažby.

Kontaktní údaje

E-mail: kamenictvitabor@gmail.com
WWW: www.kamentabor.cz

Kontaktní osoba

Radek Hňup - Majitel

Mobil: 602 458 729
Mobil: 606 807 389

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

DIAMONDCUT - Petr Šleis

Zajišťujeme veškeré stavební práce, realizaci koupelen, rekonstrukce domů i bytů, závlahových systémů, kamenické práce, kovovýrobu, obklady a dlažby.