• Detail firmy

Radek Hilgart

Základní popis

Autorská tvorba šperků z minerálů, doplňky z minerálů, alternativní životní styl, svíčky, bižuterie, zafu sedáky, feng shui, bio kosmetika, atd.

Adresa

Rubešova 583/26
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01344528

Výrobky, činnosti

Autorská tvorba šperků z minerálů

Tvoříme šperky na míru z minerálů a drahých kamenů jako jsou náramky, náhrdelníky, náušnice apod. Používáme kombinace různých typů kamenů jako např. křišťál, tygří oko, ametyst, karneol, lapis lazuli, mookait, záhněda, granát, jantar, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: radekhilgart@gmail.com
WWW: www.lecivasilamineralu.cz

Kontaktní osoba

Radek Hilgart - Majitel

Mobil: +420 724 517 874
E-mail: radekhilgart@gmail.com

Lucie Zábranová

E-mail: lecivekamenylu@gmail.com
Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.