• Detail firmy

Radek Havlát

Základní popis

Nabízíme široký sortiment a internetový obchod pro Vaši kancelář, firmu, úřad či školu. Dodáváme školní a kancelářské potřeby, xeroxy, papíry všeho druhu, obaly, obálky, tiskopisy, pořadače, obalový materiál a hygienické potřeby.

Adresa

Prušánecká 4201/2
628 00 Brno - Vinohrady

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86892932
DIČ:  CZ8712104214
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Tonery a cartridge

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 816 319
E-mail: havlat.radek@seznam.cz
WWW: www.havlat-servis.cz

Kontaktní osoba

Radek Havlát - Majitel

Další firmy v oboru

ELECTRON, spol. s r.o.

Naše společnost je dodavatelem technologií a materiálů pro signmaking, gravírování a velkoplošný tisk. Nabízíme řezací plotry, solventní tiskárny, textilní tiskárny, sublimační lisy, sublimační tiskárny, laserové řezací a značkovací systémy, velkoplošné gravírky a 3D gravírky.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.