• Detail firmy

Radek HÁTLE

Základní popis

Postaráme se o Vaše zdravé spaní i vybavení bytu, interiéru, kanceláře. Expres kancelář do 48 hodin - návrh, montáž, doprava. Kancelářský nábytek, kancelářské židle a stoly - rychle, kvalitně a na míru s dodáním do 24 hodin - Hobis, Alfa Říčany a dal

Adresa

Dvořeckého 875/17
169 00 Praha 5 - Motol

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15931722

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 115 099
Fax: +420 382 521 793
E-mail: info@hatle.cz
WWW: www.hatle.cz

Kontaktní osoba

Radek Hátle - Majitel

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.