• Detail firmy

Radek Fišer

Základní popis

Firma RaFis AUTO vznikla jako rodinná firma, která se měla zabývat především servisem osobních automobilů.

Adresa

Šípy 6
270 34 Bělbožice

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87682966
DIČ:  CZ9205041263

Výrobky, činnosti

Servis vozidel, přestavba LPG, dovoz vozidel

Kontaktní údaje

E-mail: radek.fiser@rafis.cz
WWW: www.rafis.cz

Kontaktní osoba

Radek Fišer - Majitel

Mobil: +420 725 152 305
E-mail: radek.fiser@rafis.cz
Další firmy v oboru

AUTODOPRAVA Milan Sihelský

Provozujeme sklápěcí a valníkovou přepravu. V současné době je naší hlavní činností přeprava sypkých materiálů. Právě velký rozvoj ve sklápěcí dopravě byl podnětem k rozšíření našeho vozového parku o další vozy a návěsy s vyšší tonáží. Servisujeme nákladní vozy a provádíme ověřování tachografů.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.