• Detail firmy

Radek Filip

Základní popis

Vydavatelství rybářských a outdoorových filmů, eshop s rybářskými potřebami. Nejkomplexnější půjčovna rybářských potřeb, člunů a digitální techniky. Marketingové poradenství.

Adresa

U křížku 12/1399
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88514331

Výrobky, činnosti

Rybářské potřeby, čluny a digitální technika

Kontaktní údaje

E-mail: ryfi@ryfi.cz
WWW: www.ryfi.cz

Kontaktní osoba

Radek Filip - Majitel

Mobil: +420 777 320 256
E-mail: ryfi@ryfi.cz
Další firmy v oboru

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.