• Detail firmy

Radek Douša

Základní popis

Provádíme stavby, rekonstrukce, montáže solárních systémů. Poradenská a konzultační činnost. Zajišťujeme stavební dozor. Projekty úsporného vytápění

Adresa

Na Dlaskově 147
251 69 Brtnice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40855651
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme stavby, rekonstrukce, poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: 604 219 442
E-mail: dousastf@gmail.com

Kontaktní osoba

Radek Douša - Jednatel

Mobil: 604 219 442
Další firmy v oboru

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.