• Detail firmy

Radek Dohnal

Základní popis

Provozujeme opravy osobních vozidel, dodávkových vozidel a pneuservis. Příprava a provedení vozidel na STK a ME. Plnění klimatizací a repase.n

Adresa

Zemědělská 442
664 63 Žabčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02419009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní osoba

Radek Dohnal - Majitel

Mobil: +420 776 311 978
WWW: www.rdautoservis.cz
Další firmy v oboru

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.