• Detail firmy

Radek Chlustina

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyňských linek, interiérů rodinných domů a kusového nábytku. Dále také formátováním, olepováním a prodejem kování. Kalkulace a 3D návrhy jednotlivých projektů jsou samozřejmostí. Zprostředkováváme i splátkový prodej

Adresa

Zaluží 2
267 61 Cerhovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71016449
DIČ:  CZ7707290613

Výrobky, činnosti

Stolařská, truhlářská výroba

zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyňských linek, interiérů rodinných domů a kusového nábytku. Dále také formátováním, olepováním a prodejem kování.

Kontaktní údaje

E-mail: radek.chlustina@seznam.cz
WWW: www.truhlarstviradek.cz

Kontaktní osoba

Radek Chlustina - Majitel

Mobil: 603 862 452
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.