• Detail firmy

Radek Čech - Autobusová doprava s. r. o.

Základní popis

Nabízíme vnitrozemskou i mezinárodní autobusovou zájezdovou dopravu moderními a luxusními autobusy značek Bova, Iveco, Sor, Karosa a osobním automobilem Škoda Octavia za smluvní ceny. Zajišťujeme prav. aut. linku na trase Telč - Jihlava.

Adresa

Družstevní 431/9
588 51 Batelov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29247861
DIČ:  CZ29247861

Výrobky, činnosti

Nabízíme autobusovou zájezdovou dopravu

Kontaktní údaje

E-mail: radek.cech@quick.cz
WWW: www.autodoprava-cech.webpark.cz

Kontaktní osoba

Radek Čech - Jednatel

Telefon: +420 567 314 169
Mobil: +420 602 830 982
E-mail: radek.cech@quick.cz
Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.