• Detail firmy

Radek Částka

Základní popis

Naše firma:Zabýváme se zasklíváním oken, dveří a výloh. Izolační skla, zrcadla.

Adresa

Čajkovského 949/17
500 09 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64234177
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Sklenářské služby

zasklívání oken, dveří, zasklívání výloh, oprava a zasklívání skleníků, lepení zrcadel, broušení skla, vrtání, zasklívání izolačním dvojsklem.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sklenarstvi-castka.cz
WWW: www.sklenarstvi-castka.cz

Kontaktní osoba

Radek Částka - Majitel

Mobil: +420 605 710 966

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.