• Detail firmy

Radek Čapek

Základní popis

Provádíme izolace - ploché střechy, základy staveb, terasy, balkóny, vč. zateplení, oplechovaní, okapů. Fóliové systémy, modifikované pásy a další záruka až 10 let. 20 let praxe

Adresa

Zvoleněves 132
273 25 Zvoleněves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45852812
DIČ:  CZ7004290744

Výrobky, činnosti

Izolace, ploché střechy

Kontaktní údaje

E-mail: capekizolace@seznam.cz
WWW: capekizolace.webmium.com

Kontaktní osoba

Radek Čapek - Majitel

Mobil: +420 602 162 483
E-mail: capekizolace@seznam.cz
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.