• Detail firmy

Radek Brůha

Základní popis

Nabízím služby ve stavebnictví, od hrubých staveb po drobné zednické práce. Lokalita-suchdolsko, třeboňsko, jindřichohradecko, českobudějovicko.

Adresa

28. října 355
378 06 Suchdol nad Lužnicí

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71882448

Výrobky, činnosti

Zednictví

Nabízím služby ve stavebnictví, od hrubých staveb po drobné zednické práce-štukování, betonování, šlechtěné omítky, jádrové omítky, sádrokartony, obklady, dlažby, malování, pletiva, zděné ploty apod. Spolehlivost a dobře odvedená práce samozřejmostí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 333 496
E-mail: radek-bruha@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Brůha - Majitel

Mobil: +420 728 333 496
E-mail: radek-bruha@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.