• Detail firmy

Radek Brabec

Základní popis

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, kuchyní na míru, vestavěných skříní, stolů a postelí. Provádíme návrhy a montáže schodů a dveří.

Adresa

Krtov 6
391 18 Choustník

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72101890

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku, kuchyní na míru

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku, kuchyní na míru, vestavěných skříní, stolů a postelí. Provádíme návrhy a montáže schodů a dveří.

Kontaktní údaje

E-mail: info@truhlarstvi-brabec.cz
WWW: www.truhlarstvi-brabec.cz

Kontaktní osoba

Radek Brabec - Majitel

Mobil: +420 603 288 318
Další firmy v oboru

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.