• Detail firmy

Radek Benda

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme koupací sudy nerez i celodřevěné v mnoha specifikacích s ohřevem vody nerezovými kamny na dřevo.

Adresa

Jizerní 161
293 06 Bradlec

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40012271
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

koupací sudy

Kontaktní údaje

E-mail: etec@koupacisudy.cz
WWW: www.koupacisudy.cz

Kontaktní osoba

Radek Benda - Majitel

Mobil: +420 728 717 961

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.