• Detail firmy

Radek Barták

Základní popis

Nabízím kompletní zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce. Provádím rekonstrukce, výstavbu i zateplování fasád.Poradenství - zelená úsporám.

Adresa

Vilémovice 95
584 01 Vilémovice

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75333422

Kontaktní osoba

Radek Barták - Majitel

Mobil: +420 777 069 157
E-mail: bartakradek3@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.