• Detail firmy

Ráček a Ráček s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž pneumatik na osobní, offroadová a lehká nákladní vozidla. Rovnání hliníkových disků a mimosezónní uskladnění pneumatik. Autoskla.

Adresa

Ptácká 123
293 01 Mladá Boleslav IV

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27193942

Výrobky, činnosti

Pneuservis

Prodej a montáž pneumatik na osobní, offroadová a lehká nákladní vozidla. Rovnání hliníkových disků a mimosezónní uskladnění pneumatik. Autoskla.

Kontaktní údaje

E-mail: racekraceksro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Norbert Ráček - Jednatel

Telefon: +420 739 270 267

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.