• Detail firmy

RAAB, s.r.o.

Základní popis

Společnost se súecializuje na vyvíjení a vyrábění produktů z menšího uhlíkového kompozitu. Výroba a prodej sportovních pádel.

Adresa

Na Mýtině 3103/7A
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  25481495
DIČ:  CZ25481495
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a výroba pádel ke kajakům a kánojím.

Kontaktní údaje

E-mail: raab@raab-paddles.com

Kontaktní osoba

Ondřej Raab - Jednatel

Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

MDC spol. s r.o.

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem potápěčské techniky renomovaných značek, jako Seac Sub, Dacor, IKELITE, N TEC, Teknodeep. Našim klientům nabízíme nejen prodej, ale i pronájem potápěčské techniky. Zajišťujeme také komplexní údržbu a servis techniky. Provozujeme kurzy potápění NAUI od úplných začátků až po technické potápění a můžete s námi začít i cestovat za potápěním.

VHV - OPUS, a.s. Praha

Specializujeme se na výrobu a prodej hokejové výzbroje. Zaměřujeme se na rukavice, chrániče ramen, loktů a holení, hokejové betony, kalhoty, štuplny, ponožky, lapačky, vyřážečky a hokejky. Součástí naší nabídky je i spodní prádlo pro sportovce, batohy, ledvinky, tašky či protiúderové chrániče pro bezpečnostní složky a koně.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

HEDA export - import, spol. s r.o.


Jsme zapsaní první měsíc a naše webová prezentace je již na první straně Google, což se mi dříve nepodařilo žádnou placenou optimalizací.

Jana Höklová
Ředitelka firmy HEDA export-import, spol. s r.o.

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.