• Detail firmy

RAAB, s.r.o.

Základní popis

Společnost se súecializuje na vyvíjení a vyrábění produktů z menšího uhlíkového kompozitu. Výroba a prodej sportovních pádel.

Adresa

Na Mýtině 3103/7A
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  25481495
DIČ:  CZ25481495
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a výroba pádel ke kajakům a kánojím.

Kontaktní údaje

E-mail: raab@raab-paddles.com

Kontaktní osoba

Ondřej Raab - Jednatel

Další firmy v oboru

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

SHELTMEN s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme bandáže a ortézy pro sport, jako prevenci, pro použití při bolestivých stavech i po operacích a při rehabilitacích. Nabízíme bandáže a ortézy na kolena, záda, krk a ramena, zápěstí, kotníky, kyčle, lokty, lýtka a stehna. Jsme výhradním dodavatelem neoprenových bandáží TSM a MSB.

MDC spol. s r.o.

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem potápěčské techniky renomovaných značek, jako Seac Sub, Dacor, IKELITE, N TEC, Teknodeep. Našim klientům nabízíme nejen prodej, ale i pronájem potápěčské techniky. Zajišťujeme také komplexní údržbu a servis techniky. Provozujeme kurzy potápění NAUI od úplných začátků až po technické potápění a můžete s námi začít i cestovat za potápěním.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference
DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.
Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.