• Detail firmy

RAAB, s.r.o.

Základní popis

Společnost se súecializuje na vyvíjení a vyrábění produktů z menšího uhlíkového kompozitu. Výroba a prodej sportovních pádel.

Adresa

Na Mýtině 3103/7A
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25481495
DIČ:  CZ25481495
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a výroba pádel ke kajakům a kánojím.

Kontaktní údaje

E-mail: raab@raab-paddles.com

Kontaktní osoba

Ondřej Raab - Jednatel

Další firmy v oboru

VEMAT - CZ, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem technických šňůra jako jsou např. paracord 550. spiroidně splétaná lana a šňůry ze syntetických i přírodních materiálů, oděvních šňůr, lan, gumolan v průměru 1 až 12 mm a textilní galanterie. Nabízíme výrobu komponentů stínící a vázací techniky, žaluziové a roletové šňůry, upínací háky ke gumolanům. Dodáváme včelařské potřeby systému Langstroth.

CITY - LIFE

Nabízíme Vám nejmodernější oblečení na volný čas i různé doplňky. Veškerý sortiment našeho zboží najdete na našich prodejnách, které je určeno pro všechny skupiny uživatelů. Relaxační masáž - zlepšete si své zdraví díky masáži v našem křesle! Přijďte si vyzkoušet a odpočinout, 30 minut relaxu nyní jen za 90,- Kč.

4DOGS.CZ

Zabýváme se výcvikem psů. Pořádáme výcvikové akce, semináře a soustředění. Vlastníme vybavenou místnost pro výcvik psů. Nabízíme prodej chovatelských potřeb a kvalitních krmiv pro psy a kočky.