• Detail firmy

RAAB, s.r.o.

Základní popis

Společnost se súecializuje na vyvíjení a vyrábění produktů z menšího uhlíkového kompozitu. Výroba a prodej sportovních pádel.

Adresa

Na Mýtině 3103/7A
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25481495
DIČ:  CZ25481495
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a výroba pádel ke kajakům a kánojím.

Kontaktní údaje

E-mail: raab@raab-paddles.com

Kontaktní osoba

Ondřej Raab - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel NIČ

Činnost společnosti je zaměřena na golf. Zajišťujeme individuální i skupinové golfové kurzy, kurzy a tábory pro děti. Dodáváme golfové potřeby, jako jsou golfové hole, oblečení či jiné doplňky. Nabízíme rovněž služby sportovního psychologa, fyzioterapeuta a masáže. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BOHÁČEK JAROMÍR - výroba sportovních oděvů

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Houska s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu a prodej nafukovacích stanů, párty stanů, nafukovacích člunů, hradů a trampolín, nafukovacího krytí na bazény, dekontaminačních stanů a příslušenství. Zajišťujeme rovněž servis na všechny námi dodávané produkty. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.