• Detail firmy

R5 s.r.o.

Základní popis

Sportovní a relaxační vyžití v centru Prahy ve fitness,spinning,badminton,aerobní cvičení,sauna,Whirlpool,solárium,masáže.Nabízíme sportovní oblečení,badmintonové vybavení,solární kosmetiku.Možnost pronájmu pro firmy a on-line rezervace.

Adresa

Růžová 971/5
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27220931
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sportovní a relaxační vyžití v centru Prahy

fitness,spinning,badminton,aerobní cvičení,sauna,Whirlpool,solárium,masáže.Nabízíme sportovní oblečení,badmintonové vybavení,solární kosmetiku

Kontaktní údaje

Telefon: 222 242 322
Mobil: 604 646 466
E-mail: recepce@ruzova5.cz
WWW: www.ruzova5.cz

Kontaktní osoba

Eva Skřenková - Jednatel

Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.