• Detail firmy

R - ZONE servis, s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný servis robotických vysavačů RobZone.

Adresa

Argentinská 702/1
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24754633
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autorizovaný servis robotických vysavačů RobZone.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 468 198
E-mail: servis@r-zoneservis.cz
WWW: www.r-zoneservis.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Zelený - Jednatel

Další firmy v oboru

ČE-NOVA spol. s r.o.

Nabízíme profesionální servis v oblasti údržby, čištění a dezinfekce vzduchotechniky a vzduchotechnických rozvodů. Zajistíme čištění odlučovačů tuku, odmašťování vzduchotechniky, dezinfekce restauračních provozů, neutralizování a odstranění zápachů, generování suché mlhy, výměny filtrů vzduchotechnických rozvodů, likvidaci plísní apod. Zpracováváme také znalecké posudky stavu vzduchotechniky.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.