• Detail firmy

R.A.S.SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů značky Opel. Nabídka autoservisu a pneuservisu. Poskytování ekologické likvidace vozů, výkupu vozidel a odtahové služby.

Adresa

K čističce 500
739 25 Sviadnov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28601891

Výrobky, činnosti

Autoservis a autovrakoviště

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 655 144
Mobil: +420 606 781 111
E-mail: vseprovasehoopla@email.cz
WWW: www.stuchla.cz

Kontaktní osoba

Jiří Stuchlík - Jednatel

Další firmy v oboru

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz