• Detail firmy

R.S.D. Group, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti staveb, správu a údržbu nemovitostí a přípravné práce pro stavby.

Adresa

Pištěkova 1163/6
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27196682

Výrobky, činnosti

Přípravné práce pro stavby.

Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti staveb, správu a údržbu nemovitostí.

Kontaktní osoba

Rafael Djavouktsian - Jednatel

Telefon: 284 686 288
Mobil: 736 152 703
Fax: 284 686 226
E-mail: info@rsdgroup.cz
Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.