• Detail firmy

R.S.D. Group, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti staveb, správu a údržbu nemovitostí a přípravné práce pro stavby.

Adresa

Pištěkova 1163/6
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27196682

Výrobky, činnosti

Přípravné práce pro stavby.

Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti požární ochrany a bezpečnosti staveb, správu a údržbu nemovitostí.

Kontaktní osoba

Rafael Djavouktsian - Jednatel

Telefon: 284 686 288
Mobil: 736 152 703
Fax: 284 686 226
E-mail: info@rsdgroup.cz
Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.