• Detail firmy

R+R tepelná technika

Základní popis

Nabízíme ucelenou škálu výrobků a služeb v oblasti vytápění, vodoinstalace, plynoinstalace, čerpací techniky, regulace, bazénů a veškerého příslušenství.

Adresa

Tupolevova 516
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76510808
DIČ:  CZ7061150327
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tepelná technika

- ucelená škála výrobků a služeb v oblasti vytápění, vodoinstalace, plynoinstalace, čerpací techniky, regulace, bazénů a veškerého příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 515 158
E-mail: info@voda-topeni-plyn.eu
WWW: www.voda-topeni-plyn.eu

Kontaktní osoba

Patricie Routová - Majitel

Další firmy v oboru

Topinstal, spol. s r.o.

Zajišťujeme havarijní topenářský servis kotelen a výměníkových stanic. Provádíme výměny a montáže uzavíracích armatur, pojistných ventilů, radiátorů, radiátorových kohoutů, elektroventilů, trojcestných kohoutů, expanzomatů apod. Realizujeme čištění bojlerů a zásobníkových nádrží a kompletní montáže rozvodů vody a topení. Zaměřujeme se na komplexní topenářskou a instalatérskou údržbu objektů.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

AvP Expert s.r.o.

Provádíme veškeré zemní a výkopové práce, terénní úpravy. Výkopy pro vodovodní, plynová a kanalizační potrubí, rýhy pro uložení elektrických kabelů. Zajišťujeme rekonstrukce bytů, domů a staveb. Zabýváme se svařováním TIG, černý nerez a CO.