• Detail firmy

R - PROFIL a.s.

Základní popis

R-Profil a.s. je tradiční český výrobce a dodavatel pro plastová okna, dveře a výlohy včetně jejich montáže. Důvěřujte tradici!

Adresa

Všenorská 177
252 29 Dobřichovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25069942
DIČ:  CZ25069942
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  50000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Plastová okna - výroba

- vyrábíme plastová okna, dveře a výlohy dle individuálních požadavků zákazníka z pětikomorových nebo šestikomorových plastových profilů GEALAN Werk

Kontaktní údaje

Fax: +420 257 712 254
E-mail: info@mojeokna.cz
E-mail: info@r-profil.cz
WWW: www.r-profil.cz
WWW: www.mojeokna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Ondráček - Jednatel

Telefon: +420 257 712 462
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.