• Detail firmy

R&P PROJEKT statika, projekce s.r.o.

Základní popis

Projektování průmyslových a občanských staveb včetně inženýrské činnosti. Nabídka návrhů a posudků nosných konstrukcí. Výkon stavebního dozoru.

Adresa

Havlíčkovo nábřeží 2728/38 P.O.Box 31
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27851443
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka návrhů,posudků konstrukcí, stavební dozor

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 334 318
E-mail: rojickova@rpprojekt.cz
WWW: www.rpprojekt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ludmila Rojíčková - Jednatel

Mobil: +420 775 334 318

MARTIN POLÁCH - Jednatel

Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.