• Detail firmy

R+M stavební, s.r.o.

Základní popis

*kompletní stavební činnost:*stavby domů na klíč *veškeré stavební, zednické a betonářské práce *možnost zpracování projektu architektem, *projekce a montáž sádrokartonových prvků

Adresa

Bukovecká 615
739 91 Jablunkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27797376
  • Služby

Výrobky, činnosti

•tesařské práce, zámečnické práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@rmstav.cz
WWW: www.rmstav.cz

Kontaktní osoba

Renata Vysoká - Jednatel

Mobil: 776 611 525

Milan Vysoký - Majitel

Mobil: 774 412 200
Další firmy v oboru

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.