• Detail firmy

R.M.S.-okna a stínící technika s.r.o.

Základní popis

Jsme firma specializující se na výrobu a montáž oken plastových, dřevěných a hliníkových. Dále pak na montáž kvalitní stínící techniky do exteriéru a interiéru. Odborné provedení všech prací,záruční a pozaruční servis.

Adresa

Chelčického 2189/5
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24759473
DIČ:  CZ24759473
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Okna

Plastová, dřevěná, hliníková.

Kontaktní údaje

Fax: 377 423 245
WWW: www.rms-okna.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Růžička - Jednatel

E-mail: rms@rms-okna.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.