• Detail firmy

R & M agency, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme reklamní a grafické služby, výrobu reklamy a reklamních předmětů, velkoformátový, digitální tisk, ofset, marketing a propagaci. Dále grafické a DTP práce, tisk letáků a vizitek, plotrové fólie, tvorbu internetových webových stránek a další.

Adresa

Jižní 684/44
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29092426

Výrobky, činnosti

Nabízíme reklamní a grafické služby, výrobu

reklamy a reklamních předmětů, velkoformátový, digitální tisk, ofset, marketing a propagaci. Dále grafické a DTP práce, tisk letáků a vizitek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 581 330
E-mail: info@ramagency.cz
WWW: www.ramagency.cz

Kontaktní osoba

Jana Rapáková - Jednatel

Mikuláš Rapák

Mobil: 776 513 869
Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.