• Detail firmy

R-KONTAKT KARNEVAL s.r.o.

Základní popis

Výběr karnevalových kostýmů a masek jak pro jednotlivce tak pro velkoobchodní prodej, včetně kompletního sortimentu párty zboží a dekorací.

Adresa

Na rampách 735/5
190 17 Praha 9 - Vinoř

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24263818
DIČ:  CZ24263818

Výrobky, činnosti

karnevalové kostýmy a masky

Kompletní sortiment karnevalových kostýmů a masek jak pohádkových tak z filmů.

Kontaktní údaje

E-mail: r-kontakt@seznam.cz
WWW: www.r-kontakt.cz

Kontaktní osoba

Šmíd Robert - Majitel

Mobil: +420 602 687 069
E-mail: r-kontakt@seznam.cz
Další firmy v oboru

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Shootmakers s.r.o.

Zabýváme se natáčením reklam, videoklipů či filmů. Naší specializací je natáčení záběrů z jízdy autem a na auta za jízdy. Disponujeme speciálně upraveným vlekem pro záběry na auto tažené za kamerovým vozem. Jsme schopni vyrábět záběry ze statické kamery a kamery v pohybu.