• Detail firmy

R- Kad GRANIT stav s.r.o.

Základní popis

Kamenické práce a přírodní kámen za nízké ceny. Nabízíme široký výběr z různých druhů přírodního kamene a jejich odstínů.

Adresa

Vápenná 292
790 64 Vápenná

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28579909
DIČ:  CZ28579909
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej a dodávka přírodního kamene

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 933 320
E-mail: rad.kadlec.79@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Kadlec - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.