• Detail firmy

R.H.C. ROLL TOMÁŠ

Základní popis

Provádíme práce:Bytová jádra Koupelny, WC, Schodiště , Obkládané fasády, Vyzdívky, Štuky, Omítky

Adresa

Rooseveltova 615/34
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44880162
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme práce:

Bytová jádra, Koupelny, WC, Schodiště , Obkládané fasády, Vyzdívky, Štuky, Omítky

Kontaktní údaje

E-mail: tomas.roll@obkladyadlazby.org
WWW: www.obkladyadlazby.org

Kontaktní osoba

Tomáš Roll - Majitel

Mobil: +420 601 238 126

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!