• Detail firmy

R-Connect Technology s.r.o.

Základní popis

Prodej elektrického, aku, ručního nářadí a svářecí techniky. Prodáváme svářecí materiály, elektrocentrály. Nastřelovací a kotevní technika, brusiva, vrtáky a řezné nástroje. Půjčovna elektrického a aku nářadí, zahradní, lesní a stavební techniky

Adresa

Ostravská 92/53
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27776875

Výrobky, činnosti

Svářecí technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 031 005
E-mail: info@naradihlucin.cz
WWW: www.naradihlucin.cz

Kontaktní osoba

Milan Šmid, st. - Jednatel

Mobil: +420 739 641 117

Milan Šmid - Jednatel

Mobil: +420 605 462 392

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.