• Detail firmy

R.A.Z., s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se věnuje kompletnímu vedení účetnictví a daňovému poradenství. Poradíme Vám s vyplněním všech daňových přiznání. Díky našemu poradenství získáte čas na vyplnění všech přiznání. Zajišťujeme vedení kompletní daňové evidence.

Adresa

Vyšehradská 53
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27194761
DIČ:  CZ27194761
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Zabýváme se kompletním vedení účetnictví. Účetní evidence společnosti nechte na nás.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 733 315
Mobil: +420 724 558 258
E-mail: zivny.tomas@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Živný - Jednatel

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.