• Detail firmy

R.A.TITI s.r.o.

Základní popis

Organizování reklamních a společenských akcí. Firma nabízí produkce, klientský service, kulturní akce a venkovní reklamu.

Adresa

Mlynářská 1361/4
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26702533

Výrobky, činnosti

Divadla, galerie a kulturní vystoupení

Organizování reklamních a společenských akcí. Firma nabízí produkce, klientský service, kulturní akce a venkovní reklamu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@titi.cz

Kontaktní osoba

Jitka Raschelová - Jednatel

Telefon: +420 224 817 400
Mobil: +420 602 946 078
E-mail: info@titi.cz
WWW: www.titi.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.