• Detail firmy

R a F spol. s r.o.

Základní popis

Poliklinika Olšanská R a F spol. s r.o. nabízí rehabilitace, masáže, fyziatrie, léčba problémů s pohyblivostí a bolestí zad, ošetřování laserem.

Adresa

Olšanská 2666/7
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60467380

Výrobky, činnosti

Fyzioterapie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 586 349
Telefon: +420 224 942 571
E-mail: rehabilitace.raf@seznam.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Jan Polák - Jednatel

MUDr. Dana Jenšovská - Jednatel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.