• Detail firmy

QUICKHAUS, s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se vývojem, výrobou a montážemi kvalitních montovaných dřevostaveb. Dále provádíme půdní vestavby, sádrokartonové konstrukce (stěny, příčky, minerální podhledy a suché podlahyt, krovy, atd...

Adresa

Horní Pěna 105
378 31 Horní Pěna

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28083881
DIČ:  CZ28083881
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výstavbu domu včetně všech stavebních prací (základových desek až po kompletní provedení interiéru). Vše zajišťuje včetně projektových dokumentace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 633 960
Fax: +420 384 361 405
E-mail: info@quickhaus.cz
WWW: www.quickhaus.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jiří Novák - Jednatel

Mobil: +420 739 633 960
E-mail: novak@quickhaus.cz

Renata Nováková - Jednatel

Další firmy v oboru

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.