• Detail firmy

Quick action s.r.o.

Základní popis

Nabízíme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce včetně projektů a revizí. Nabízíme kompletní montáže kamerových a zabezpečovacích systémů.

Adresa

Sportovní 7
789 63 Ruda nad Moravou

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02953749

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 720 344 827
E-mail: quickaction@email.cz
WWW: quick-action.sluzby.cz
WWW: www.quickaction.eu

Kontaktní osoba

MAREK HORÁČEK - Jednatel

Mobil: +420 720 344 827
Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.