• Detail firmy

Question Marks s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se především optimalizacemi nákladů ve výrobních podnicích, zpracováváním žádostí o dotace a organizací výběrových řízení. Specializujeme se na poskytování informací o dotacích EU. Nabízíme bezplatný monitoring a daňové poradenství, zpracování optimalizační studie a podkladů pro výběrová řízení. Zajistíme průkaz energetické náročnosti budovy.

Adresa

Žitná 1656/45
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27437108
DIČ:  CZ24437108
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetická náročnost domu

Zpracujeme pro Vás kompletní průkaz energetické náročnosti budovy. Na základě vstupní analýzy navrhneme a vypracujeme komplexní návrh úsporných opatření v oblastech výrobních procesů, energetiky a materiálových nákladů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 211 397
E-mail: info@hhh.cz
WWW: www.dotace-eu.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jiří Leták - Jednatel

Pobočky

CZECH SALES ACADEMY - vyšší odborná škola a střední odborná škola s.r.o.
Hradecká 1151
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

Ing. Tomáš Janda

Nabízím znalecké odhady cen nemovitostí a technický dozor staveb.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.