• Detail firmy

QUATROPORTE s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se pronájmem nemovitostí, půjčkami oproti zástavě, investicemi, obchodem a zprostředkováním, finančními službami a realitami.

Adresa

Hasičská 551/52
700 30 Ostrava - Jih

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29150281
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem nemovitostí

Specializujeme se na pronájem nemovitostí. Zajistíme pronájem nemovitosti dle Vašich potřeb za co nejmenší náklady v nejkratším termínu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 188 898
E-mail: soukromazastava@seznam.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kravčík - Jednatel

Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

OSTRAVSKÉ VÝSTAVY, a.s.

Zajišťujeme pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací a různých konferencí. Poskytujeme kompletní služby - všechny starosti můžete nechat na nás. Zajišťujeme správu majetku u areálu výstaviště Černá louka, areálu městečka miniatur - Miniuni, Slezskoostravského hradu a městské tržnice.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.