• Detail firmy

QUARTET Production, s.r.o.

Základní popis

Hostinská činnost, poskytování videoslužeb, zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, reklamní činnost, agentážní činnost, provozování filmových představení a distribuce filmů.

Adresa

xxx
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25322346

Výrobky, činnosti

Hostinská činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: abetdoprava@seznam.cz

Kontaktní osoba

Martin Nágl - Majitel

Mobil: +420 728 098 784
E-mail: abetdoprava@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.