• Detail firmy

QUARANTA HOLDING s.r.o

Základní popis

Naše společnost poskytuje komplexní řešení společného stravování, a to formou zabezpečení výroby a výdeje jídel přímo v místě podnikání klienta nebo dovozem teplého či zchlazeného jídla z naší nejbližší provozovny.

Adresa

Tigridova 1501/6
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28797922
DIČ:  CZ28797922

Výrobky, činnosti

Autodopravy

Kontaktní údaje

E-mail: gastro1@centrum.cz
WWW: www.gastro1.cz

Kontaktní osoba

Jiří Halouzka - Jednatel

Mobil: 776 554 554
E-mail: gastro1@centrum.cz
Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.