• Detail firmy

Qualifood, s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenství v oblasti potravinářského průmyslu a systémů řízení kvality. Prodej kruhových testů, potravinářských sponek a úklidových pomůcek.

Adresa

nám. Míru 111/17
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26822563
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenství v oblasti potravinářského

Nabídka poradenství v oblasti potravinářského průmyslu a systémů řízení kvality. Prodej kruhových testů, potravinářských sponek a úklidových pomůcek.

Kontaktní osoba

Miroslav Ing.Šuška - Majitel

Telefon: +420 583 283 459
E-mail: info@qualifood.cz
WWW: www.qualifood.cz
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Účetnictví Mencáková

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Nabízíme vedení daňové evidence, daňových přiznání, přehledů sociálního a zdravotního pojištění či rekonstrukce účetnictví. Zaměřujeme se hlavně na hlavní město Prahu, Prahu 5 a Prahu 13.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.