• Detail firmy

Quadrastil tvárnice nové generace s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na stavební činnost. Nabízíme výstavbu rodinných domů a bytů nové generace - nízkoenergetické domy na klíč. Současně se zabýváme developerskou činností - prodejem bytů.

Adresa

Stará Huť 490
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24281719
DIČ:  CZ24281709
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické pasivní domy

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických pasivních domů. Nízkoenergetické pasivní domy šetří na náklady na energie a jsou přátelské pro životní prostředí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 754 472
E-mail: quadrastil@gmail.com
WWW: www.quadrastil.eu

Kontaktní osoba

Peter Šalgo - Jednatel

Adriana Kernaševičová

Mobil: +420 777 759 584
E-mail: quadrastil01@gmail.com
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.