• Detail firmy

Qsiga s. r. o.

Základní popis

Provoz konzultační softwarové společnosti specializující se na analýzu a návrh softwarových řešení. Poskytování konzultací i v oblasti telekomunikací.

Adresa

Suchý vršek 2107/30
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29009235

Výrobky, činnosti

Provoz konzultační softwarové společnosti

specializující se na analýzu a návrh softwarových řešení. Poskytování konzultací i v oblasti telekomunikací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 947 168
E-mail: contact@qsiga.com
WWW: www.qsiga.com

Kontaktní osoba

Ing. František Daněk - Jednatel

Mobil: +420 602 231 184
Další firmy v oboru

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.