• Detail firmy

Qsiga s. r. o.

Základní popis

Provoz konzultační softwarové společnosti specializující se na analýzu a návrh softwarových řešení. Poskytování konzultací i v oblasti telekomunikací.

Adresa

Suchý vršek 2107/30
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29009235

Výrobky, činnosti

Provoz konzultační softwarové společnosti

specializující se na analýzu a návrh softwarových řešení. Poskytování konzultací i v oblasti telekomunikací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 947 168
E-mail: contact@qsiga.com
WWW: www.qsiga.com

Kontaktní osoba

Ing. František Daněk - Jednatel

Mobil: +420 602 231 184
Další firmy v oboru

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další. Diskrétnost, zodpovědnost a přání klienta na prvním místě jsou samozřejmostí.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.